Preskočiť na obsah

HALLOWEENSKE INŠPIRÁCIE

Je tu ten najstrašidelnejší čas v roku a my sme pre vás pripravili niečo úplne výnimočné. Prinášame vám nápady na očarujúci a jedinečný štýl inšpirovaný Halloweenom. Dajte svojej kreativite voľný priebeh a nechajte sa unášať témou tohto týždňa.

Farebný halloween

Táto bundička z umelej kožušiny skvele doplní priliehavé dlhé šaty vo farbách jesene. Doplnky ako čelenka s čipkou alebo pavúk na retiazke už iba podtrhnú a ucelia kompletný look. Upriamte pozornosť aj na topánky - tieto platformové lesklé čižmičky sú skvelou voľbou na to, ako zaujať na halloweenskej párty!

Desigual, HalfPrice, Flying Tiger

 Moderná Wednesday

Ak sa rozhodnete zahviezdiť v čiernej ako legendárna Wednesday, tak určite siahnite po trblietkach. Ale nielen jedným žiarivým kúskom! Čierna kabelka, nohavice, topánky alebo top nebudú v takejto kombinácii vôbec nudné. Na chladnejší večer majte pripravenú bundičku s výrazným kamienkovým detailom na rukávoch.

Terranova, HalfPrice

 

Čipkovaná lady

Obyčajné šaty tentokrát nechajte v skrini. Čipka a satén sú perfektnou kombináciou na halloweenský večer. Oživte ich ešte koženým opaskom, sieťku tentokrát prehoďte cez tvár a ako doplnok použite túto candy kyticu, z ktorej každý rád ochutná.

HalfPrice, Candy Cat

TEXT&FOTO&STYLING: LSZ Photography

MODEL: Sara J / ExitMM

LOCATION: Candy Cat

 

Ďalšie články

MENS SHOP

Páni, už nemusíte behať po obchodoch, stačí navštíviť iba jeden. V novootvorenom pánskom butiku MENS SHOP nájdete všetko čo potrebujete. Ste elegán, alebo...

NOHAVICOVÝ KOSTÝM

Jeseň nám prináša do sveta módy niečo úplne špeciálne. Je to obdobie, kedy sa do popredia dostáva nesmierne štýlový a výrazný kostým. Jeho využitie je...