Preskočiť na obsah

Pre deti

Eurovea je pre deti magickým miestom plným zábavy, dobrodružstva a nekonečných možností. U nás si deti môžu vychutnať všetko, čo potrebujú na vytvorenie nezabudnuteľných spomienok.

Pripravili sme pre ne rôznorodé detské ihriská, ktoré sa nachádzajú v interiéry a exteriéry nákupného centra, kde sa môžu vyšantiť a rozvíjať svoje zručnosti. Na Promenáde sú pre deti pripravené lezecké steny, šmykľavky, hojdačky a hromada zábavných hier vrátane nových hracích prvkov v tvare dizajnových zvieratiek. Interiér nákupného centra ponúka nestrážené ihrisko pre deti do 6 rokov.

Aby sme uľahčili rodičom starostlivosť o svoje deti, poskytujeme aj rôzne služby, vrátane prebaľovacích pultov, ktoré nájdete pri toaletách. V našom Foodhalle máme pre deti pripravený samoobslužný detský kútik, kde si môžu vybrať svoje obľúbené jedlo. Pravidelne organizujeme podujatia pre deti, ako napríklad Detské tvorivé dielne, ktoré umožňujú deťom zapojiť sa do kreatívnych aktivít.

V Eurovea nájdete aj množstvo prevádzok so štýlovým detským oblečením a doplnkami. Značky ako COS, GAP, H&M, Mango, Pasoni, Tiger a Dm ponúkajú široký výber detských produktov, aby sa vaše deti cítili štýlovo a pohodlne.