Preskočiť na obsah

Pre deti

Eurovea je pre deti magickým miestom plným zábavy, dobrodružstva a nekonečných možností. U nás si deti môžu vychutnať všetko, čo potrebujú na vytvorenie nezabudnuteľných spomienok.

Pripravili sme pre ne rôznorodé detské ihriská, ktoré sa nachádzajú v interiéri a exteriéri nákupného centra, kde sa môžu vyšantiť a rozvíjať svoje zručnosti. Na Promenáde sú pre deti pripravené lezecké steny, šmykľavky, hojdačky a veľa zábavných hier. Interiér nákupného centra ponúka nestrážené ihrisko pre deti do 6 rokov na 1. poschodí pri predajni Home & You.

Aby sme uľahčili rodičom starostlivosť o svoje deti, poskytujeme aj rôzne služby, vrátane prebaľovacích pultov, ktoré nájdete pri toaletách.

V našom foodcourte máme pre deti pripravenú lezeckú stenu a samoobslužný detský kútik, kde sa môžu zabaviť. V tejto časti nájdete tiež mikrovlku a detské stoličky.

Pravidelne organizujeme podujatia pre deti, ako napríklad Detské tvorivé dielne, ktoré umožňujú deťom zapojiť sa do kreatívnych aktivít. Na 1. poschodí je k dispozícii veľké rodinné zábavné centrum ADVENTICA takmer na 2 000 m2. Každý návštevník – od tých najmenších až po najstaršieho si tam nájde množstvo voľnočasových aktivít a zábavy.

V Eurovea nájdete aj veľkú ponuku prevádzok so štýlovým detským oblečením a doplnkami. Obchody a butiky ako napríklad GAP, H&M, CCC, Humanic, Roxy, Quiksilver, Terranova, Alpine Pro, Nike, Primark, Pasoni, Tiger a Detské kaderníctvo, ale aj veľa ďalších, ktoré ponúkajú široký výber detských produktov, aby sa vaše deti cítili štýlovo a pohodlne.