Preskočiť na obsah

Pre deti

Eurovea je pre deti magickým miestom plným zábavy, dobrodružstva a nekonečných možností. U nás si deti môžu vychutnať všetko, čo potrebujú na vytvorenie nezabudnuteľných spomienok.

Pripravili sme pre ne rôznorodé detské ihriská, ktoré sa nachádzajú v interiéri a exteriéri nákupného centra, kde sa môžu vyšantiť a rozvíjať svoje zručnosti. Na Promenáde sú pre deti pripravené lezecké steny, šmykľavky, hojdačky a veľa zábavných hier. Interiér nákupného centra ponúka nestrážené ihrisko pre deti do 6 rokov na 1. poschodí pri predajni Home & You.

Aby sme uľahčili rodičom starostlivosť o svoje deti, poskytujeme aj rôzne služby, vrátane prebaľovacích pultov, ktoré nájdete pri toaletách.

V našom Foodhalle máme pre deti pripravenú lezeckú stenu a samoobslužný detský kútik, kde sa môžu zabaviť.

Pravidelne organizujeme podujatia pre deti, ako napríklad Detské tvorivé dielne, ktoré umožňujú deťom zapojiť sa do kreatívnych aktivít a koncom roka otvoríme na 1. poschodí veľké rodinné zábavné centrum ADVENTICA.

V Eurovea nájdete aj množstvo prevádzok so štýlovým detským oblečením a doplnkami. Obchody a butiky ako napríklad GAP, H&M, CCC, Humanic, Roxy, Quiksilver, Terranova, Alpine Pro, Nike, Primark, My Queen Ceremony, Pasoni, Tiger a Detské kaderníctvo, ale aj veľa ďalších, ktoré ponúkajú široký výber detských produktov, aby sa vaše deti cítili štýlovo a pohodlne.