Preskočiť na obsah

O Eurovea

Vitajte v Eurovea

Eurovea sa otvorením novej časti nákupnej pasáže 25. 5. 2023 stala najväčším a najkomplexnejším nákupným centrom na Slovensku. Na ploche 85 000 m2 ponúka návštevníkom 300 obchodov, reštaurácií, barov a kaviarní. Úspech shoppingu spočíva aj v tom, že okrem množstva voľnočasových aktivít a jedinečnej nábrežnej promenády plnej zaujímavých reštaurácií ponúka návštevníkom výber značiek s unikátnym zastúpením na Slovensku. Kľúčovým nájomcom je dvojpodlažná predajňa írskeho módneho reťazca Primark, ktorý tu otvoril svoju prvú prevádzku.

Celý foodcourt sa presunul do novej pasáže a zdvojnásobil svoju veľkosť. S kapacitou 1 156 miest, doplnený o štýlový Food Hall vytvorí spolu so 16 reštauráciami na promenáde pri Dunaji najväčšiu gastro destináciu na Slovensku. Kino nadšenci nájdu v Eurovea najväčší Megaplex na Slovensku, kde si až v 17. sálach môžu vychutnať tie najlepšie filmy vo špičkovej kvalite. Zároveň ako jediný ponúka oddelenú VIP zónu s all-inclusive ponukou.

Nákupné centrum je priamo prepojené s prvým slovenským mrakodrapom EUROVEA TOWER, 5-hviezdičkovým hotelom Sheraton Bratislava, administratívnou budovou PRIBINOVA 34 so zeleným certifikátom BREEAM Excellent a rezidenciami RIVERSIDE lemujúcimi dunajskú promenádu. Tieto stavby vrátane modernej kancelárskej budovy PRIBINOVA 40 pri Moste Apollo s certifikátom udržateľnosti BREEAM Outstanding sú súčasťou projektu Eurovea2 a v podzemí ich spája veľká dvojpodlažná garáž s kapacitou až 4 000 parkovacích miest.

Súčasťou druhej etapy výstavby je tiež predĺženie nábrežnej promenády, vybudovanie bulváru Pribinova s prípravou na električkovú trať a ďalšie verejné priestory, ihriská i športoviská, ktoré postupne pribudnú  v novovznikajúcej štvrti bratislavského downtownu Eurovea City. Koncept organizácie bulváru Pribinova a dizajn verejných priestorov navrhla medzinárodne uznávaná architektka a urbanistka Beth Galí.

Eurovea je miestom, ktoré láka návštevníkov svojou rozmanitosťou a širokou ponukou atrakcií. Navštívte nás aj vy a zažite jedinečný zážitok plný zábavy a nakupovania v jednom z najvýznamnejších nákupných centier na Slovensku.

Tešíme sa na vás.