Preskočiť na obsah

O Eurovea

Vitajte v nezameniteľnej Eurovea - najväčšom a najkomplexnejšom nákupnom centre na Slovensku. S rozlohou viac ako 85 000 m² a až 320 prevádzkami sme miestom, kde sa stretávajú nekonečné možnosti nakupovania, zábavy a objavovania.

Náš komplex je domovom 5-hviezdičkového hotela Sheraton Bratislava, ktorý poskytuje luxusné ubytovanie a prvotriedne služby. Okrem toho sa tu nachádza aj krásny Nábrežný park, Promenáda a verejné námestie, ktoré vám ponúkajú príjemné prostredie na relax a oddych.

Pre filmových nadšencov tu máme 17 sál s najnovším VIP konceptom v multikine Cinema City, kde si môžete vychutnať najnovšie filmy v pohodlí a luxuse.

Výhradným prvkom Eurovea je náš jedinečný mrakodrap Eurovea Tower, prvý svojho druhu na Slovensku. Vyniká svojou majestátnosťou a ponúka úchvatný výhľad na Bratislavu a jej okolie, čím sa stáva skutočnou ikonou a dominantou Eurovea.

Súčasťou Eurovea je aj nové vizuálne dielo Octahedral Body od Viktora Freša či zelená strecha dĺžky 3 942 m2, čo je takmer veľkosť futbalového ihriska. 

Parkovanie pre našich návštevníkov sme zabezpečili s viac ako 4000 parkovacími miestami, aby ste si mohli bezstarostne vychutnávať nákupy a zábavu.

Okrem toho, Eurovea ponúka aj luxusné bývanie s 235 exkluzívnymi bytmi nachádzajúcimi sa priamo na nábreží, čo dodáva tomuto miestu ešte väčšiu prestíž.

Eurovea je miestom, ktoré láka návštevníkov z celého Slovenska svojou rozmanitosťou a širokou ponukou atrakcií. Navštívte nás aj vy a zažite jedinečný zážitok plný zábavy a nakupovania v jednom z najvýznamnejších nákupných centier na Slovensku.