Preskočiť na obsah

Darčeková karta

Štýl sa dá darovať.

Darčeková karta Eurovea - Perfektný darček pod stromček!

Prečo darovať obyčajné veci, keď môžete vybrať štýlový darček? U nás takýto darček zoženiete rýchlo a jednoducho. Obdarujte svojich blízkych darčekovou kartou, s ktorou si môžu kúpiť čokoľvek, po čom túžia.

Obdarovať svojich blízkych môže byť skutočným výzvou. Ak stále váhate nad tým, čím ich potešiť pod vianočným stromčekom, máme pre vás optimálne riešenie: Darčeková karta Eurovea im dá možnosť vybrať si! Poteší všetkých členov rodiny, vrátane tých s osobitým štýlom a špecifickými predstavami o perfektnom darčeku. S touto kartou bude obdarovaný môcť vybrať si z obrovského sortimentu v akejkoľvek predajni v Eurovea. Kredit na karte umožňuje nákup najnovších módnych kúskov od exkluzívnych módnych značiek, elektroniky, kozmetiky alebo neopakovateľných gastro zážitkov v niektorej z reštaurácií na promenáde.

Darčekovú kartu v hodnote od 5 do 250 eur môžete zakúpiť bezkontaktne priamo v nákupnom centre, a to v predajnom automate pri Infopulte.

Je platná až jeden rok od vystavenia, dávajúc majiteľovi dostatok času na výber toho pravého darčeka. .

 

Ako si skontrolovať zostatok na karte?

Majitelia karty môžu jednoducho zistiť zostatok kreditu a to hneď niekoľkými spôsobmi:

•online systém, kde si na základe TOKEN čísla (zo zadnej strany dačekovej karty) môže zákazník overiť kredit a platnosť karty
https://eurovea.giftify.me/sk_SK/

•cez načítanie QR kódu na zadnej strane karty

•cez predajný automat pri Infokiosku, kde kartu kúpil

Darujte radosť a možnosť vlastného výberu s Darčekovou kartou Eurovea!