Preskočiť na obsah

Darčeková karta

Štýl sa dá darovať.

Darčeková karta Eurovea

Prečo darovať obyčajné veci, keď môžete vybrať štýlový darček? U nás takýto darček zoženiete rýchlo a jednoducho. Obdarujte svojich blízkych darčekovou kartou, s ktorou si môžu kúpiť čokoľvek, po čom túžia.

Obdarovať svojich blízkych môže byť skutočným výzvou. Ak stále váhate nad tým, čím ich potešiť, máme pre vás optimálne riešenie: Darčeková karta Eurovea im dá možnosť vybrať si! Poteší všetkých členov rodiny, vrátane tých s osobitým štýlom a špecifickými predstavami o perfektnom darčeku. S darčekovou kartou si bude môcť obdarovaný vybrať z obrovského sortimentu v akejkoľvek predajni v Eurovea. Kredit na karte mu umožňuje nákup najnovších módnych kúskov od exkluzívnych módnych značiek, elektroniky, kozmetiky alebo neopakovateľných gastro zážitkov v niektorej z reštaurácií na promenáde.

Darčekovú kartu v hodnote od 5 do 250 eur môžete zakúpiť bezkontaktne priamo v nákupnom centre, a to v predajnom automate pri Infopulte.

Je platná až jeden rok od vystavenia, dávajúc majiteľovi dostatok času na výber toho pravého darčeka. .

 

Ako si skontrolovať zostatok na karte?

Majitelia karty môžu jednoducho zistiť zostatok kreditu a to hneď niekoľkými spôsobmi:

•online systém, kde si na základe TOKEN čísla (zo zadnej strany darčekovej karty) môže zákazník overiť kredit a platnosť karty
https://eurovea.giftify.me/sk_SK/

•cez načítanie QR kódu na zadnej strane karty

•cez predajný automat pri Infokiosku.


Kontakt pre hromadné objednávky darčekových kariet:

darcekovakarta@eurovea.com

Darujte radosť a možnosť vlastného výberu s Darčekovou kartou Eurovea!