Preskočiť na obsah

Eurovea StyleCheck

Pripojte sa k nášmu live vysielaniu na Facebooku priamo z predajne HalfPrice. Stylistka Simona Domonkošová vám predstaví najnovšie trendy a ukáže, aké svetové značky a dizajnérske kúsky ulovila za zlomok ich pôvodnej ceny. Na jednom mieste na vás čaká neuveriteľná ponuka. Značky ako napríklad Calvin Klein, Michael Kors, PINKO, Reebok, FILA, VALENTINO, PRADA, Chloe, MOSCHINO a mnoho, mnoho ďalších. Spolu s nami sa môžete tešiť na módne dobrodružstvo plné štýlovej inšpirácie!

Nestihli ste livestream na Facebooku? Nič nie je stratené! V našom archíve máte možnosť kedykoľvek sledovať živé prenosy, ktoré vás zaujmú, a získať tak všetky tipy na super outfity a skvelé kombinácie.

Ako nosiť denim na denim

Či už ste fanúšikom tradičnej džínsovej bundy, košele alebo radi experimentujete s denimovými šatami, v tomto videu nájdete inšpiráciu pre každý zmysel a štýl. Na scénu prichádza denim a túto sezónu bude dominovať šatníkom.

STYLING: Simona Domonkošová

LOCATION: HalfPrice

MODEL: Martina R./ ExitMM

MAKE-UP: Douglas

Ďalšie články

SPORTY GLAM

Miluješ športový, ale elegantný štýl? Ak áno, potom je Sporty Glam práve pre teba! Tento trend spája energiu a pohodlie športových kúskov s leskom elegancie....

TVOJ ŠTÝL MÔŽE BYŤ LIT

Korzety boli dlho vnímané len ako súčasť spodnej vrstvy oblečenia, avšak ich potenciál v móde je podstatne širší. V súčasnosti sa stali kľúčovým prvkom...