Skip to content

Eurovea StyleCheck

Pripojte sa k nášmu live vysielaniu na Facebooku priamo z predajne HalfPrice. Stylistka Simona Domonkošová vám predstaví najnovšie trendy a ukáže, aké svetové značky a dizajnérske kúsky ulovila za zlomok ich pôvodnej ceny. Na jednom mieste na vás čaká neuveriteľná ponuka. Značky ako napríklad Calvin Klein, Michael Kors, PINKO, Reebok, FILA, VALENTINO, PRADA, Chloe, MOSCHINO a mnoho, mnoho ďalších. Spolu s nami sa môžete tešiť na módne dobrodružstvo plné štýlovej inšpirácie!

Nestihli ste livestream na Facebooku? Nič nie je stratené! V našom archíve máte možnosť kedykoľvek sledovať živé prenosy, ktoré vás zaujmú, a získať tak všetky tipy na super outfity a skvelé kombinácie.

Ako nosiť denim na denim

Či už ste fanúšikom tradičnej džínsovej bundy, košele alebo radi experimentujete s denimovými šatami, v tomto videu nájdete inšpiráciu pre každý zmysel a štýl. Na scénu prichádza denim a túto sezónu bude dominovať šatníkom.

STYLING: Simona Domonkošová

LOCATION: HalfPrice

MODEL: Martina R./ ExitMM

MAKE-UP: Douglas

More articles

RED & BLACK

Vedeli ste, že červená je farba, ktorú muži najradšej vidia na ženách, pretože symbolizuje vášeň? Dnes sa pozrieme na to, ako červená farba môže oživiť...

TVOJ ŠTÝL MÔŽE BYŤ LIT

Korzety boli dlho vnímané len ako súčasť spodnej vrstvy oblečenia, avšak ich potenciál v móde je podstatne širší. V súčasnosti sa stali kľúčovým prvkom...