Preskočiť na obsah

Modrá a zelená

Kombinovať modrú a zelenú farbu nie je vôbec jednoduché. Určite si hovoríte, že to fungovať nebude.

Kombinovať modrú a zelenú farbu nie je vôbec jednoduché. Určite si hovoríte, že to fungovať nebude. No čo bolo voľakedy neprijateľné, sa dnes javí ako trend. Takže, nebojte sa experimentovať s ich odtieňmi a inšpirujte sa našim novým fashion blogom.

 

Koženková bunda

Biker koženkovú bundu v trávovo-zelenom odtieni skvele doplnia modré bavlnené nohavice v mrkvovom strihu. Aby nohy pôsobili dlhšie, použite opasok v rovnakom odtieni, ako sú nohavice. Farby z outfitu použite aj na kabelke. Výsledkom bude farebne vyvážený look.

Terranova

 

Kostým ako z neba

Takýto dvojfarebný outfit nemusí práve žiariť sýtym odtieňom. Ľanový nebovo-modrý kostým si pýta tlmenejšiu zelenú. Doplňte ho pistáciovo-jarnou zelenou na tope a štruktúrovanou malou kabelkou, ktorá bude v outfite pôsobiť ako magnet. Na bežný deň si obujte tenisky a do práce loafery či nude lodičky.

Mango

 

Elektrizujúce nohavice

Dlhé palazzo nohavice v hráškovo-zelenej farbe a lesklom materiáli budú pri každom vašom kroku vytvárať plávajúci efekt. Ak by ste pridali vrch z rovnakého materiálu, pôsobil by váš outfit „pyžamkovo“, čo je mimochodom tiež top trend. My sme však spojili túto šťavnatú zelenú s denimovým sakom a doplnili veľkou elektrizujúcou modrou kabelkou. Kontrast farieb aj materiálov je fascinujúci.

Karl Lagerfeld

 

TEXT&STYLING: Simona Domonkošová

FOTO: Jana Liška

MODEL: Lívia Čapová

Ďalšie články

Prechodné bundy

S príchodom jari prechádza náš šatník výraznými zmenami.

Otvárame 25. mája

Po 13 rokoch prevádzky sa staneme najväčším nákupným centrom na Slovensku, keď oficiálne 25.mája otvoríme brány novej obchodnej pasáže.

SVETOVÝ DEŇ DIZAJNU

Tento týždeň sme sa v našom fashion blogu inšpirovali Svetovým dňom dizajnu, ktorý sa oslavuje po celom svete 27.apríla.