Preskočiť na obsah

LEPŠIE JE VIAC

Krásu každej ženy podčiarkne ten správny šperk. Môžete si vybrať jeden výrazný, alebo sa pohrať s ich kombináciou. Presne takéto mixovanie je už dlhšiu dobu trendom. My sme sa inšpirovali v predajni LOTSI, ktorá ponúka rozmanité trendové a nadčasové kúsky v zlate aj striebre.

Striebro

Nie je podstatné, či to bude biele zlato alebo striebro. Ak sa k vám hodí viac tento odtieň kovu, veselo môžete materiály kombinovať. Štras sa nenosí už len na špeciálnu príležitosť, kedykoľvek je tá správna chvíľa na jeho každodenné využitie. K jemným retiazkam a prstienkom pridajte hrubší náhrdelník a veľké kruhové náušnice, ktoré stále nevyšli z módy.

Zlato

Vedeli ste, že ľudia sa zdobili zlatom už 4000 rokov pred naším letopočtom? Zlaté šperky sú klasikou, ktorú môžete nosiť neustále. Jemné retiazky s rôzne modelovanými očkami pekne ladia  s hrubším náhrdelníkom. Špirálové náušnice zas zaujímavo doplnia veľké etno prstene. Aby však na rukách nevyzerali veľmi objemne, pridajte k nim aj pár jemnejších kúskov.

Kombinácia

Kombinovanie zlatých a strieborných šperkov je efektne pôsobiaci trik. Ak ale máte radi len jeden odtieň šperkov a chcete, aby vaša kolekcia bola špeciálna, pridajte kúsky s polodrahokamom.  Napríklad náušnice so žiariacim očkom, malachit na prívesku náhrdelníka, alebo opál na prsteni či náramkoch.

TEXT&STYLING: Simona Domonkošová

FOTO: Jana Liška

MAKE-UP: Pupa Miláno

DRESS: Mango

MODEL: Natália Kretová/ ExitMM

LOCATION: COMO CAFE

Ďalšie články

CALVIN KLEIN JEANS

Túto svetoznámu značku oblečenia netreba nijako špeciálne predstavovať, preto vás radšej pozveme do ich nového butiku, ktorý nájdete na prízemí.

THE SPIRIT OF PEARLS

Rodinné klenotníctvo HALADA - multibrand predných svetových klenotníckych značiek, oslavuje tento rok 45 výročie.

PLUS SIZE

V novootvorenej predajni HalfPrice nájdu široký výber štýlových kúskov v plus-size veľkostiach aj kyprejšie postavy. Spoločenské šaty, saká, nohavice a...