Preskočiť na obsah

Šport

Chcete zažiť aktívny deň plný športových aktivít a zábavy? U nás nájdete všetko, čo potrebujete na to, aby ste si užili dynamický a pohybovo bohatý program.

Urobte si prestávku počas nakupovania, zacvičte si a pokračujte vo vytváraní jedinečných zážitkov v Eurovea! 

Pohybové aktivity na čerstvom vzduchu, najmä v letnom počasí ocení každý. Na našej promenáde nájdete workoutové ihrisko Cvičko Promenáda, kde nájdete fit cvičiace stroje pre rozvoj frekvenčných schopností a koordinácie, plyometrickú zónu a zónu pre posilňovanie s vlastnou váhou.  

Ste tímový hráč? Pustite sa do hry na našom mini futbalovom alebo streetballovom ihrisku. Získajte nových súperov a zabavte sa spoločne s priateľmi!

Pre milovníkov adrenalínu a extrémnych športov máme skatepark, kde môžete ukázať svoje triky na skateboardoch, kolobežkách alebo inline korčuliach.

Chcete si zlepšiť balans tela a mysle? V letnom období vám ponúkame zacvičiť si jogu pod vedením profesionálov na našej promenáde. Vychutnajte si pokojnú atmosféru a odbúrajte stres, zatiaľ, čo zlepšíte svoju flexibilitu a vnútornú rovnováhu. Taktiež vám odporúčame navštíviť cvičisko pod Starým mostom, kde sa môžete pokochať nádherným výhľadom na Dunaj.

365 Fit & Co

Ak preferujete tradičné cvičenie vo fitku, neváhajte navštíviť 365 Fit & Co, ktoré vám umožní poriadne sa zapotiť vďaka modernému posilňovaciemu náčiniu. Pre tých, ktorí milujú kardio a chcú posilniť svoje srdcové svalstvo či zlepšiť si kondíciu sú dostupné bežecké pásy, eliptické tréningové stroje, rotopedy a bicykle. Zlepšíte si tak kondíciu, spálite kalórie a posilníte srdcové svalstvo. Dostupné sú aj skupinové cvičenia, ako je aerobik, spinning, TRX či pilates.