Preskočiť na obsah

Poloha

Poschodie -1

Budova E1

Ukázať na mape

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
07:00 - 22:00
Sobota - Nedeľa
07:00 - 22:00

Moderná predajňa BILLA Eurovea ponúka kvalitné služby a široký sortiment čerstvého a kvalitného tovaru, na aký je zákazník v predajniach BILLA už zvyknutý. Okrem otvárania nových prevádzok, BILLA neustále modernizuje existujúce obchody a zvyšuje tak kultúru nákupov.

Za týmito úspechmi stojí predovšetkým zameranie sa na čerstvosť ponúkaných potravín, najlepší pomer kvality a ceny, vlastné značky Clever, Chef Menu, Naše Bio, vernostné karty BILLA CARD a výhodné nákupy v znamení BILLA Plus.

Sieť BILLA pôsobí na Slovensku už od roku 1993. S aktuálnym počtom 102 predajní je skutočne najbližším miestom nákupu pre zákazníkov. Pozitívny vývoj napriek zložitej hospodárskej situácii je zrejmý aj zo stúpajúceho počtu zamestnancov, ktorých je v súčasnosti 3500, BILLA tak predstavuje jedného z najdôležitejších zamestnávateľov na Slovensku. Navyše, BILLA dlhodobo podporuje charitatívne organizácie. V roku 2010 k existujúcim predajným miestam pribudne 6 nových supermarketov v rámci celého Slovenska.

Okrem klasického sortimentu na ktorý ste boli zvyknutí v ponuke nájdete aj úplné novinky. Čerstvé 100 % lisované šťavy, voľné produkty na váhu, šalátový bar, nové druhy jedál z teplého pultu, nový sortiment donutov, pečiva či zákuskov, novinky od Sushi time, vinotéku, kaviareň aj rozšírené samoobslužné pokladne pre rýchlejší nákup. A je toho ešte omnoho viac! Príďte sa presvedčiť na vlastné oči. Tešíme sa na vašu návštevu!