Skip to content

Location

Floor -1

Building E1

Show on map

Opening hours

Monday - Friday
07:00 - 22:00
Saturday - Sunday
07:00 - 22:00

Rekonštrukcia je dokončená a už oddnes sa môžete tešiť na najnovší koncept potravín BILLA.  Okrem klasického sortimentu na ktorý ste boli zvyknutí v ponuke nájdete aj úplné novinky:

Čerstvé 100 % lisované šťavy,

Voľné produkty na váhu,

Rozšírené samoobslužné pokladne pre rýchlejší nákup,

Nový sortiment donutov, pečiva či zákuskov,

Šalátový bar,

Nové druhy jedál z teplého pultu,

Novinky od Sushi time,

Vinotéka,

Kaviareň.

A je toho ešte omnoho viac! Príďte sa presvedčiť na vlastné oči. Tešíme sa na vašu návštevu!

 

Moderná predajňa BILLA Eurovea ponúka kvalitné služby a široký sortiment čerstvého a kvalitného tovaru, na aký je zákazník v predajniach BILLA už zvyknutý. Okrem otvárania nových prevádzok, BILLA neustále modernizuje existujúce obchody a zvyšuje tak kultúru nákupov.

Za týmito úspechmi stojí predovšetkým zameranie sa na čerstvosť ponúkaných potravín, najlepší pomer kvality a ceny, vlastné značky Clever, Chef Menu, Naše Bio, vernostné karty BILLA CARD a výhodné nákupy v znamení BILLA Plus.

Sieť BILLA pôsobí na Slovensku už od roku 1993. S aktuálnym počtom 102 predajní je skutočne najbližším miestom nákupu pre zákazníkov. Pozitívny vývoj napriek zložitej hospodárskej situácii je zrejmý aj zo stúpajúceho počtu zamestnancov, ktorých je v súčasnosti 3500, BILLA tak predstavuje jedného z najdôležitejších zamestnávateľov na Slovensku. Navyše, BILLA dlhodobo podporuje charitatívne organizácie. V roku 2010 k existujúcim predajným miestam pribudne 6 nových supermarketov v rámci celého Slovenska.