Preskočiť na obsah

Maxi sukňa

Priesvitná čipka

Dlhá volánová sukňa zo šifónu alebo čipky, prešitá zaujímavou stuhou v prírodných tónoch si priam žiada, aby váš outfit zostal tón v tóne. Môžete sa však pohrať s materiálom na vrchnej časti. Háčkované alebo štrikované topy a svetríky budú hrať druhé husle, ale spoločne vytvoria krásny súlad.

Pasoni, Cafepoint

Plisovaný tyl

Skoro ako baletná, viac vrstiev tylu alebo plisovaná úprava v kvetinovom vzore na látke. Taká môže byť vaša letná dlhá sukňa „voňajúca“ letom. K nej sa priam pýtajú sýte alebo neónové odtiene na tričku, blúzke alebo tope. Zažiarte v takomto outfite - ako lesná víla tancujúca na orosenej lúke.

BCBGMAXAZRIA

Saténová bodka

Satén, hodváb alebo tencel. To sú padavé materiály s leskom. Sú ideálnou voľbou pre vašu novú dlhú sukňu. Romantická bodka alebo žiarivá jednofarebná. Výber je na vás. Nezabudnite však doladiť k nej zaujímavé tričko, mikinu alebo aj rifľovú košeľu. Záleží na príležitosti, kam v nej pôjdete.

Sugarbird


TEXT&STYLING: Simona Domonkošová

FOTO: Jana Liška

MODEL: Sara Jozeková / ExitMM


Ďalšie články

Máj - SVADBY ČAS

Dostali ste pozvanie na svadbu? Piaty mesiac v roku oficiálne štartuje svadobnú sezónu a my máme pre vás zopár skvelých inšpirácií.