Preskočiť na obsah

Kombinujte vzory

Nebojte sa kombinovať vzory, je to zábava. Nemusíte sa obmedziť len na dva odlišné, kľudne ich skombinujte aj viac.

Nebojte sa kombinovať vzory, je to zábava. Nemusíte sa obmedziť len na dva odlišné, kľudne ich skombinujte aj viac. Podstatné je, aby vzájomne fungovali a my vám ukážeme ako na to.

 

Pruhy a twist

Oversize top tvorí dokonalý pár s twistovými nohavicam a brandovou potlačou. Keď ho ale doplníte o bodkovanú stuhu do vlasov a gepardiu mini kabelku, bude váš outfit spoločne s čierno bielymi teniskami ukážkou vašej odvahy a kreativity.

Sugarbird, Desigual, CUBE

 

Kvety a abstraktné motívy

Twinset z jednej série určuje farebnosť pre použitie ďalších vzorov. Na kvietkovanej mini sukni sa opakujú modré a fialové farby použité v tope aj svetríku. Pletenina a hladký materiál na kúskoch odevov znesú ešte plisovaný materiál na kabelke a hladkú kožu na topánkach.

Desigual, Humanic

 

Gingham kocka a kvetinová potlač

Romantická kvetinová blúzočka v jemných pastelových odtieňoch skvele korešponduje s ružovou kockou na nohavicovom kostýme. Keďže sa jeden vzor použil na veľkej ploche, tretí by už nemusel pôsobiť dobre. Preto v doplnkoch použite už iba jednofarebné odtiene.

Orsay, Secret Shoes

 

Prúžky a geometrické vzory

Veľký geometrický vzor má rád kontrast, preto sa  k plisovanej písmenkovej sukni hodí práve prúžkované tričko. Nebude vás to rozširovať práve naopak. Modrá a biela farba na tričku sa opakujú vo vzore na sukni. Masívne tenisky s mixom žltej, neutrálnej béžovej a nežne ružovej, neprerušia celkový dojem.

Gant

 

TEXT&STYLING: Simona Domonkošová

FOTO: Jana Liška

MODEL:  Anna Lariushkina / M Management

LOCATION: Clique

Ďalšie články

Monochromatický štýl

Milujú ho návrhári, módne blogerky, influenceri, jednoducho všetci, ktorí sledujú trendy a baví ich móda.

Vlasy koruna krásy

Produkty určené pre váš typ vlasov vám cielene pomôžu pri ošetrení, regenerácii a dennej rutine.