Preskočiť na obsah

Poloha

Poschodie 1

Budova E2

Ukázať na mape

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
09:00 - 21:00
Sobota - Nedeľa
09:00 - 21:00

Prevádzka SOLÁRKO je novinkou nielen medzi samotnými prevádzkami Eurovea, ale aj v rámci Slovenska. Na 200m2 Vám ponúkame najmodernejšie hybridné kolagénové soláriá v najluxusnejšej výbave pre dokonalé opálenie počas celého roka. Unikátom je nielen samotné opaľovanie v tematických miestnostiach, nazvaných podľa exotických destinácií (Bali, Hawaii, Dubai, Miami, Mykonos, Mexico), ale najmä samotná technológia opaľovacích boxov, ktorá spája klasické opaľovanie s omladzujúcou fototerapiou. Stimuluje tvorbu vitamínu D a pomocou tzv. beauty light svetelných trubíc s frekvenciou 633 nm naštartuje v pokožke vlastnú tvorbu kolagénu.

Ponúkame úplne iné opálenie, na aké ste zvyknutí. Každým pobytom v našom solárku budete jednoducho mladnúť. Pleť bude pružnejšia, hladšia a vrásky redukovanejšie. Opálenie vydrží omnoho dlhšie než zvyčajne. Výsledok je viditeľný aj citeľný.

Kolagénová terapia a dokonalé opálenie od hlavy až po päty Vám zaručia krásnu, žiarivú, hydratovanú, pevnejšiu a mladšiu pokožku celého tela.

Výhodou je aj značná úspora času. Pomocou našej vlastnej aplikácie, alebo členskej karty, ktorú Vám vystavíme na počkanie na recepcii si sami manažujete vstupy, kedykoľvek to vyhovuje Vám. Môžete si k nám odbehnúť napríklad počas obedňajšej pauzy.

Toto solárium Vám zaistí vzhľad pokožky ako zo skutočnej exotickej dovolenky.

www.solarko.eu

FB: https://www.facebook.com/solarko.eu

IG: instagram.com/solarko.eu