Preskočiť na obsah

Poloha

Poschodie -1

Budova E2

Ukázať na mape

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
10:00 - 21:00
Sobota - Nedeľa
10:00 - 21:00

Radi vás privítame v novom stánku, ktorý je  umiestnený v E2 na zníženom prízemí medzi predajňami Primark a Sport Vision.

Pri návšteve Eurovea môžete s plným sebavedomím dôverovať profesionálom v servise PCexpres, ktorí sa zameriavajú na kvalitné a rýchle opravy zariadení. V našej najväčšej pobočke si môžete nechať vykonať výmenu dotykovej plochy, displeja (LCD), fotoaparátu, batérie, tlačidiel a iných súčastí vášho mobilného telefónu.

Ponúkame tiež opravy tabletov, notebookov, stolných počítačov, digitálnych fotoaparátov, herných konzol (PS, Xbox), APPLE WATCH a dokonca aj dronov (DJI). Naše skúsenosti nám umožňujú pracovať s rôznymi značkami, vrátane tých najpopulárnejších:

APPLE (IPHONE, IPAD, MACBOOK), Samsung, Xiaomi, Huawei a Honor, Sony, Lenovo

Okrem opráv zariadení ponúkame aj ďalšie služby. Naša predajňa ponúka repasované telefóny za výhodné ceny a radi vykupujeme nové, zabalené aj poškodené telefóny.

Venujeme sa aj servisu a opravám značky OPPO ako autorizovaný servis. Sme hrdí na to, že sme autorizovaným servisným strediskom pre túto renomovanú značku.

Navyše, naše služby zahŕňajú aj ponuku sim kariet značky Radosť, aby sme vám poskytli kompletné riešenie pre vaše telekomunikačné potreby.

Pri návšteve našej predajne môžete očakávať široký výber príslušenstva pre smartfóny, vrátane presne vyrezanej ochrannej fólie a kvalitných ochranných skiel značky Anank. Okrem toho disponujeme rôznymi druhmi obalov, puzdrá, nabíjačiek, dátových káblov, slúchadiel a ďalších doplnkov pre vaše mobilné zariadenia.

Tešíme sa na vašu návštevu. Sme tu, aby sme vám poskytli kvalitné služby a riešenia pre vaše zariadenia. Spoločne so servisom PCexpres môžete mať istotu, že vaše zariadenia budú v profesionálnych rukách.