Preskočiť na obsah

Poloha

Poschodie 1

Budova E1

Ukázať na mape

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
10:00 - 21:00
Sobota - Nedeľa
10:00 - 21:00

Wellensteyn: jedna z popredných svetových značiek oblečenia špecializujúca sa na výrobu búnd. Nemecká kvalita a precíznosť, tradícia a už legenda - technické, priedušné membrány, nepremokavé, vetruvzdorné materiály, k dispozícii viac ako 400 modelov.

Otec Thomasa Wuttkeho, zakladateľa značky, vyrábal pred viac ako 70 rokmi v Hamburgu vybavenie pre hlbokomorský rybolov. Mnohé z nich sa ešte aj dnes používajú na Severnom mori. Tradíciu prevzal jeho syn, Thomas, ktorý vyrába špeciálne, nezničiteľné a nepremokavé oblečenie pre námorných robotníkov.

Pracovníci na ropných plošinách na mori, údržbári veterných elektrární, zdravotníci, záchranári a športovci nosia bundy značky Wellensteyn, sú vhodné na extrémne využitie, ktoré nielen chránia ich nositeľov pred poveternostnými vplyvmi a živlami, ale sú zároveň aj pohodlné. Okrem toho, že disponujú už spomínanými vlastnosťami, sú to aj moderné kúsky, ktoré sa využívajú na bežné nosenie.

Bundy Wellensteyn sú popri kvalite a dizajne veľmi obľúbené tým, že ponúkajú jedinečný spôsob, pomocou ktorého si každý nájde ten svoj model, ktorý vyhovuje jeho potrebám a štýlu, či už je konzervatívny, elegantný alebo športový. Ľudia sú čoraz viac uvedomelí aj v nakupovaní. Pri kúpe bundy je potrebné zvážiť niekoľko ďalších faktorov. Okrem toho, že v nej chceme vyzerať čo najlepšie, je dôležité, aby bolo naše oblečenie teplé, praktické a pohodlné a disponovalo viacerými funkciami. Je nevyhnutné, aby bolo trvácne a malo dlhú životnosť.

Toto je Wellensteyn: za každých okolností.