Preskočiť na obsah

Poloha

Poschodie -1

Budova E2

Ukázať na mape

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
10:00 - 21:00
Sobota - Nedeľa
10:00 - 21:00

eobuv.sk so zónou MODIVO je moderná predajňa, ktorá zákazníkom ponúka širokú a pestrú ponuku a najnovšie technologické riešenia na uľahčenie nákupu obuvi a doplnkov.

V kamenných predajniach nenájdete typické regály s topánkami, namiesto nich máme jednoducho ovládateľné tablety, ktoré vám umožnia prezerať si tisíce produktov od viac ako 1000 značiek z kategórie casual, šport a premium.

Predajňa eobuv.sk so zónou MODIVO je zárukou úspešného nakupovania a to všetko vďaka niekoľkým službám, ktoré neustále rozvíjame. Jednou z nich je jedinečná služba, Najprv vyskúšajte, potom zaplaťte! - je to riešenie, ktoré vám umožňuje urobiť si online rezerváciu produktov z online ponuky eobuv.sk a následne si ich vyskúšať v kamennej predajni. Zákazník platí len za tovar, ktorý si vyberie.

Skúšobné kabínky MODIVO sú ako luxusné šatníky. Nechýbajú automatické šatníky a tablet, vďaka ktorým je nakupovanie ešte jednoduchšie.

Esize.me je populárna služba, ktorá spočíva vo vykonávaní 3D skenovania chodidiel pomocou špeciálneho zariadenia. Na základe vykonaného merania odporučí správnu veľkosť obuvi. Uložený sken vám umožní vybrať si pri každom nákupe ideálne padnúce topánky.

Všetkým, ktorí chcú byť informovaní o novinkách a akciách eobuv.sk, odporúčame stiahnuť si mobilnú aplikáciu. Pomocou aplikácie je možné rezervovať si produkty na akomkoľvek mieste a čase a overiť si veľkosti vo vybranej kamennej predajni.

Nezabudnite, že v predajniach eobuv.sk môžete vrátiť nákupy z kamennej predajne a online do 100 dní od dátumu nákupu.

Navštívte našu predajňu eobuv.sk so zónou MODIVO a objavte našu širokú ponuku.