Preskočiť na obsah

Poloha

Promenáda

Ukázať na mape

Otváracie hodiny

Pondelok
08:00 - 00:00
Utorok
08:00 - 00:00
Streda
08:00 - 00:00
Štvrtok
08:00 - 01:00
Piatok
08:00 - 01:00
Sobota
09:00 - 01:00
Nedela
09:00 - 23:00

Kaviareň La Crema patrí do gastrnonomickej skupiny Meinlcafe a vyrástla na mieste bývalej kaviarne Julius Meinl Lounge, ktorá na nábreží pôsobila 5 rokov. Po piatich rokoch sme sa rozhodli zmeniť tento koncept a vytvoriť príjemné a moderné miesto, kam sa ľudia radi vracajú kvôli dobrej ponuke, príjemnej atmosfére a úsmevu, a tak sme vytvorili jedinečný koncept La Crema by Julius Meinl.

V kaviarni La Crema sa snažíme poskytovať tie najlepšie kaviarenské služby, ktoré dopľňame pestrou a modernou ponukou. Našim najvplyvnejším partnerom je spoločnosť Julius Meinl, s ktorým spolupracujeme na viacerých projektoch. V La Creme ponúkame prémiovú kávu Julius Meinl Vienna XVI Blend. Radi by sme vás však pozvali aj na chutné raňajky, ktoré servírujeme už od ôsmej ráno. Prevapí vás aj pestrá ponuka iných jedál, ako sú šaláty či sendviče, pre milovníkov sladkostí pečieme výborné wafle podľa domácej receptúry. Samozrejmosťou sú delikátne BIO torty od nášho overeného dodávateľa Homebakery, v ktorých je cítiť kvalitné pekárske umenie. Naša kaviareň má rozsiahle exteriérové sedenie s krásnym výhľadom na Dunaj, kde sa počas jarných a letných mesiacov môžete nechať unášať skvelou dovolenkovou atmosférou. Preto sme si dali záležať aj na sviežej ponuke limonád, smoothies, či zmrzlinových pohárov. 
Radi vás v našej kaviarni La Crema na nábreží privítame počas doobedia na lahodných raňajkách a kávičke, poobede na úžasnej limonáde či smoothie, či na večernom drinku alebo skvelom pivku. Dajte nám vedieť, ako sa vám u nás páčilo.

Nevynechajte nás pri prechádzke po novom centre Bratislavy!

wwww - www.meinlcafe.sk/lacremaeurovea

wifi - áno aj na terase