Preskočiť na obsah

Silvestrovská párty

Lúčenie sa so starým rokom a privítanie toho budúceho môže mať veľa podôb. Ak sa chystáte tento slávnostný prelom rokov stráviť v spoločnosti a vyraziť na silvestrovskej párty, poradíme vám, čo na seba.

 

Ženské zbrane

Šaty s dlhým rukávom, hlbokým výstrihom na chrbte a celé posiate flitrami budú pôsobiť nesmierne žensky. Saténové topánky zladené s mešcovou kabelkou vo výrazne odlišnom odtieni budú odďaľovať pozornosť od veľkej trblietavej plochy na šatách. A vy budete neodolateľná párty diva.

Pinko

 

Treba sa ligotať

Korálikmi vyšívané šaty na ramienka v kovových odleskoch sú základom každého párty outfitu, ktorý sa dá využiť aj pri iných príležitostiach. S jednoduchými sandálkami na podpätku a kontrastnou hodvábnou kabelkou váš look už nebude potrebovať veľa. Stačí jednoduchý make-up a úsmev.

Luisa Spagnoli, Secrete shoes

 

Môžu to byť aj nohavice

Magentová ružová bude podľa Pantone farbou budúceho roka, tak prečo si ju nedopriať ako prvá v kombinácii s lurexovým vláknom v podobe štrikovaného topu skombinovaného so zelenými zamatovými plisovanými nohavicami.  Futuristická kabelka a štrasové náušnice  budú peknými doplnkami.

Mango

 

Čierna nemusí byť nuda

Na čiernej klasike naaplikované miniatúrne zrkadielka. To sú sexi párty šaty, v ktorých môžete na strieborných štrasových podpätkoch pretancovať celú noc. Noblesnosť outfitu podčiarkne tiež štrasová kabelka, ktorá len znásobuje zrkadlové odlesky na jednotlivých kúskoch outfitu.

Guess

 

TEXT&STYLING: Simona Domonkošová

FOTO: Jana Liška

LOCATION: fabio gatto

MODEL: Eva Fama / ExitMM

Ďalšie články

Želáte si štedré Vianoce?

Vianoce sú čochvíľa tu a vy tento najkrajší čas v roku môžete stráviť v Eurovea, kde zažijete nielen príjemný čas adventu sp

Zladené Vianoce

Budete tráviť vianočné sviatky doma, u rodičov, na chate alebo s priateľmi?

Darčeky na poslednú chvíľu 

Vianoce sú za rohom a ak aj vy patríte k tým, ktorí si nákupy radi nechávajú na poslednú chvíľu, alebo vám ich už kuriér nestihne doručiť