Preskočiť na obsah

EUROVEA oslavuje rok rekordných úspechov!

Pred rokom sa EUROVEA stala najväčším nákupným centrom na Slovensku po otvorení novej časti, ktorá rozšírila jej rozlohu na pôsobivých 85 000 m2. Počas uplynulého roka zaznamenala mimoriadny úspech s rekordnou návštevnosťou a rastúcim počtom návštevníkov. Svoje prvé výročie oslavuje bohatým programom s exkluzívnymi zľavami a obľúbeným cirkusovým festivalom Cirkul´ART.

Rekordná návštevnosť a ocenenie

EUROVEA poskytuje návštevníkom komplexný zážitok a je miestom, kam sa ľudia radi vracajú. Moderné centrum ponúka širokú škálu obchodov svetových a slovenských značiek, ktoré inde v Bratislave nenájdete, najväčšie kino s VIP zónou, pestrú gastronómiu s promenádou a rôzne podujatia pre celú rodinu. Od rozšírenia v roku 2023 dosahuje priemerná denná návštevnosť 60 000 návštevníkov, pričom tento rok ich v apríli centrum privítalo v jeden deň až rekordných 100 000. Tento mimoriadny úspech bol ocenený aj prestížnym titulom Najväčší v biznise v kategórii Nákupné centrá za rok 2023. Ocenenie potvrdzuje pozíciu EUROVEA ako lídra v oblasti nákupných centier na Slovensku.

Narodeninové zľavy v mobile

Za výhodným nákupmi sa oplatí prísť do EUROVEA v termíne od 23. do 26. mája. Na nábreží Dunaja sa bude konať nákupný maratón s pestrou ponukou zliav a výhod v butikoch, obchodoch aj reštauráciách. Online zľavové kupóny získate veľmi jednoducho.

Stačí sa zaregistrovať na webovej stránke: https://vyrocie.eurovea.sk/ a kupóny vám budú doručené priamo do vašej e-mailovej schránky. Potom už iba ukážete pri platení zľavový kupón v mobile.

Ak patríte k módnym nadšencom, určite oceníte zľavy v módnych butikoch a obchodoch ako napríklad GAP, VUCH, TATUUM, Alpine Pro, 4F, Wellensteyn, Tosca Blu, Twinset, Alain Delon, či Luisa Spagnoli. Doprajte si šperky, ktoré vám pripomenú vaše nezabudnuteľné zážitky za výnimočné ceny so značkami Sofia, Zlato LUX a Lotsi. Kvalitné topánky a doplnky za dobrú cenu kúpite v obchodoch Ecco, Humanic, Baťa, WOJAS, CCC a tiež SHAPEN. Nezabudnite navštíviť Fann Parfumérie, kvalitnú kozmetiku dostanete tiež v L'Erbolario, Notino, Soaphoria a Manufaktura. Množstvo produktov s výpredajovými zľavami kúpite v obchode DATART, a ak práve potrebujete niečo do domácnosti, v obchode Orion máte so zľavou kupón na celý sortiment. Online kupóny platia aj na služby a osobnú starostlivosť v Detskom kaderníctve, Solárku a očných optikách Alensa či Grand Optical, s výhodnými cenami na značkové okuliare alebo meranie zraku. Tlak a cukor v krvi vám na základe online kupónu zmerajú zdarma v BENU lekárni. Dobré jedlo, kávu, kvalitné víno a sladkosti nakúpite výhodne v obchodoch Lindt, Regal Burger, Nordsee, Starbucks, Zelený obchod a Matyšák Shop. Nenechajte si ujsť ani zľavy na exotické dovolenky a zájazdy v Tip Travel alebo Kartago tours a služby štylistky Simony Domonkošovej, ktorá pozná každý obchod a butik v EUROVEA. No a v novom zábavnom rodinnom centre ADVENTICA na prvom poschodí s rozlohou takmer 2 000 m2 si užijete spolu s deťmi 2 hodiny za cenu jednej. Zaregistrujte sa ešte dnes na webovej stránke: https://vyrocie.eurovea.sk/ a pripravte sa na nákupy plné radosti a úspor!

Cirkusový festival

Posledný májový víkend si užijete na nábreží okrem nákupov aj kopec zábavy. Obľúbený festival Cirkul´ART sa opäť vracia do Bratislavy a tentokrát prinesie neuveriteľných 44 predstavení pod holým nebom na nábrežie Dunaja! Od 24. do 26. mája sa EUROVEA premení na čarovný cirkusový svet plný akrobatov, žonglérov, moderných klaunov, tanečníkov a umelcov z celého sveta. Nechajte sa očariť vysokou hrazdou, vzdušnými akrobatickými šou, chodúľovým divadlom a množstvom cirkusových prekvapení. Najmenší návštevníci sa zabavia vo workshopovej zóne, kde si vyskúšajú rôzne cirkusové disciplíny a stanú sa na chvíľu ozajstnými akrobatmi. Každý večer vyvrcholí program úžasnou ohňovou show. Príďte sa zabaviť s celou rodinou. Čaká na vás nezabudnuteľný víkend plný umenia, zábavy a úžasných zážitkov. Vstup na festival je úplne zdarma!

Ďalšie články

KOREAN FASHION

Kórejský štýl obliekania znamená spojiť do jedného outfitu zdanlivo nekombinovateľné kúsky, alebo nosiť neobvyklé strihy. Poďme sa teda pozrieť, ako...

STREET STYLE

Chceš flexiť pred babami každý deň? Potom musíš zamakať na každom svojom outfite. Aj v teplákoch budeš vyzerať cool. V košeli s krátkym rukávom to dáš na...

VYBER SI TEN SVOJ

Aj vy ste sa do nich zamilovali? Neviete na ne prestať myslieť? Šperky sú malé kúsky umenia, ktoré nás obklopujú a zdôrazňujú našu jedinečnosť. Nie sú len...