Skip to content

Location

Floor 0

Building E1

Show on map

Opening hours

Monday - Friday
10:00 - 21:00
Saturday - Sunday
10:00 - 21:00

Veľký svet vôní, krásy a zdravia vás vrelo privíta v predajni, kde sa bežné nákupy menia na zážitky. Objavujte stovky beauty produktov za rovnako výhodné ceny, ako v e-shope. S výberom toho správneho parfumu, make-upu aj kozmetiky všetkého druhu vám radi pomôžu vyškolení profesionáli, ktorí svojej práci naozaj rozumejú a baví ich. Môžete si tu vyzdvihnúť svoje online objednávky, vyskúšať a privoňať si k produktom, ktoré vás zaujímajú, a objavovať horúce novinky aj osvedčené bestsellery. Predajňa obsahuje široké portfólio značiek: Prada, Chanel, Burberry, Hugo Boss, YSL, Novellista, Lancome, Estée Lauder, Shiseido, La Roche-Posay, CeraVe, Vichy, Sol De Janeiro, Redken, L'oreal Proffesionel a mnoho ďalších.

Kérastase štúdio

Vyškolený kaderník vám pomôže diagnostikovať stav vašich vlasov, a pripraviť ošetrenie na mieru s názvom Fusio Dose.

Kiehl's štúdio

Značka Kiehl's má v predajni shop-in-shop. Je známa účinnou starostlivosť o pleť, telo a vlasy s klinicky overenými výsledkami. Vyznačuje sa spojením účinných prírodných ingrediencií, vedeckého výskumu a dlhej, viac než 170-ročnej farmaceutickej tradície. Štúdio obsahuje aj Kiehl's Healthy Skin Assessment tool - diagnostický prístroj na pleť, ktorý otestuje pevnosť vašej kožnej bariéry a hydratáciu pleti. Expertní poradca Kiehl's vám na základe tejto diagnostiky pomôže vybrať tú správnu rutinu pre starostlivosť o vašu pleť na základe čoho dokáže odporučiť tie správne produkty. 

Lancôme štúdio

Lancôme shade finder - prístroj analyzuje vašu pleť a pomôže vám vybrať zo 40 odtieňov make-upu.

Youth Finder - diagnostický prístroj, ktorý skenovaním vašej pleti vyhodnotí 6 klinických parametrov, a dokáže odhaliť kvalitu vašej pleti. Prístroj vám pomôže porozumieť potrebám pleti a expertní poradca vám pomôže vytvoriť vašu ideálnu kozmetickú rutinu.