Skip to content

Location

Floor 0

Building E1

Show on map

Opening hours

Monday - Friday
10:00 - 21:00
Saturday - Sunday
10:00 - 21:00

 

IQOS boutique s rozlohu takmer 120 m2 ponúka zákazníkom široký výber zariadení a tiež príslušenstva IQOS, akými sú limitované série výrobkov, elegantné puzdra alebo farebné náhradné kryty či tabakové náplne HEETS. Záujemcovia tu tiež majú možnosť nechať si bezplatne vygravírovať na svoj IQOS originálny nápis podľa vlastného želania. Elegantný priestor predajne ponúka i možnosť príjemného posedenia. Poskytuje tak individuálny a prvotriedny servis všetkým zákazníkom. Čistý, sofistikovaný a kozmopolitný štýl značky sa premietol do dizajnu nábytku, osvetlenia, dekorácií a špecifickej vône IQOS Boutique.

Pre dospelých fajčiarov predstavuje IQOS potenciálne menej škodlivú alternatívu ku tradičným cigaretám. Tabak zahrieva, ale nespaľuje. Je bez dymu aj popola, s menším množstvom zápachu. IQOS produkuje v priemere o 90 - 95 % menej škodlivých látok v porovnaní s cigaretami. Úplný prechod na IQOS je pre dospelých fajčiarov lepšou voľbou, pretože môže predstavovať menšie riziko pre ich zdravie než pokračovanie s fajčením. To však neznamená, že IQOS je bez rizika. Najlepšou voľbou je prestať užívať akékoľvek tabakové výrobky.

 

 

Predajňa IQOS má naďalej otvorené. Dbajú v nej na maximálne dodržiavanie hygienických opatrení. Pre každého klienta je pripravené jednorazové rúško v prípade, že si ho zabudne. V predajni je na použitie dezinfekcia na ruky. Pre personál aj klientov sú pripravené ochranné rukavice. Na predajni limitujú počet klientov tak, aby ste sa cítili komfortne. Zamestnancom pravidelne merajú teplotu.

Teší sa na Vás predajňa IQOS!

IQOS je určený pre dospelých fajčiarov, ktorí chcú pokračovať v užívaní tabakových výrobkov.