Skip to content
m:zone Apple Premium Reseller Logo.

Location

Floor 0

Building E1

Show on map

Opening hours

Monday - Friday
10:00 - 21:00
Saturday - Sunday
10:00 - 21:00

Doteraz tu boli len malé predajne. Teraz si môžete vychutnať najväčšiu predajňu nie len na Slovensku. Na predajnej ploche viac ako 200 metrov štvorcových nájdete najnovšie produkty Apple a najširší sortiment originál príslušenstva ako aj množstvo doplnkov od svetových značiek. Je jedno či hľadáte niečo pre Mac, iPhone, iPod, alebo iPad. U nás si vyberiete.

Máte záujem o Mac, iPod, alebo iPad a neviete, ktorý je ten pravý pre vás? Porozprávajte sa s našimi Apple odborníkmi. Ukážeme vám prečo je Mac obľúbený, jeho jednoduchosť, intuitívnosť, rozdiely a vyberieme ten, ktorý bude vyhovovať presne vašim požiadavkám. Osobne len pre vás.

Oslovte našich predajcov. Prešli náročnou certifikáciou a školeniami aby pre vás vybrali to správne riešenie či už hľadáte počítač, tablet, alebo príslušenstvo. Zastavte sa u nás. Pri nákupe môžete využiť nákup na splátky, zľavy pre študentov a verných zákazníkov a samozrejme platbu kartou.

Preklinite sa na naše stránky www.mzone.sk

Nová predjajňa sa nachádza v hlavnej budove Eurovea na prízemí (Ground floor) vedľa Chrono a Cielo Venezia, oproti Pietro Filipi, nad predajňou Panta Rhei.