Skip to content

Location

Floor 0

Building E1

Show on map

Opening hours

Monday - Friday
10:00 - 21:00
Saturday - Sunday
10:00 - 21:00
L'OCCITANE

Francúzska značka L’Occitane en Provence ponúka prémiovú prírodnú kozmetiku pre ženy a mužov, ktorá zahŕňa starostlivosť o pleť, telo, vlasy, parfumy a mnoho ďalšieho. Ponúka aj širokú škálu výrobkov pre vytvorenie domácej pohody, ako napríklad domáce parfumy, difuzéry, sviečky a iné. Všetky výrobky sa vyrábajú tradičnými metódami s použitím prírodných ingrediencií, ktoré pochádzajú primárne z Provence a Stredomoria. Sú inšpirované pôvodom jednotlivých ingrediencií, ktoré podliehajú prísnemu výberu a kontrole. L’Occitane uprednostňuje použitie rastlinných olejov a obmedzuje použitie parabénov, chemických slnečných filtrov, ftalátov či silikónov. Spoločnosť rešpektuje životné prostredie a netestuje svoje výrobky na zvieratách. Priamo spolupracuje s viac ako 130 francúzskymi farmármi a 10 000 zberačmi, aby zaistila najvyššiu kvalitu ingrediencií, ktoré sa získavajú udržateľným spôsobom.

 

Spoločnosť L’Occitane založil v roku 1976 Olivier Baussan a jej továreň dodnes sídli v meste Manosque v Haute-Provence. V súčasnosti spoločnosť pôsobí na piatich kontinentoch.

 

Sociálne zodpovedné správanie bolo vždy kľúčovou súčasťou filozofie L’Occitane. Spoločnosť kladie veľký dôraz na zachovanie jedinečnosti Provence a prostredníctvom miestnych iniciatív podporuje ženy a mužov, ktorí svojou prácou a odbornou znalosťou vdychujú tomuto regiónu život. Od roka 2006 všetky činnosti verejného záujmu zastrešuje nadácia L’OCCITANE FOUNDATION. Jedným z jej projektov je boj proti liečiteľnej slepote s názvom „Union for Vision 10by20“.

 

Moja L’Occitane – využívajte výhody vernostného programu Provence Beauty Club a získajte darčeky k nákupom a pozvánky na špeciálne akcie len pre členov. Zaregistrovať sa môžete priamo v predajni.

 

Zistite viac na sk.loccitane.com