Skip to content

Location

Floor 0

Building E1

Show on map

Opening hours

Monday - Friday
10:00 - 21:00
Saturday - Sunday
10:00 - 21:00

V zlatníctve a klenotníctve ZLATO lux sa s viac ako 25-ročnými skúsenosťami, venujeme predaju šperkov s dôrazom na precízne detaily a štýlový dizajn kvalitných a unikátnych šperkov na každú príležitosť.

Naša ponuka zahŕňa šperky vyrobené z rôznych druhov vzácnych materiálov, vrátane zlata a platiny. V našej rôznorodej kolekcii nájdete dámske aj pánske náramky, prstene, retiazky, prívesky, náhrdelníky či náušnice. S precíznym zameraním na detaily a štýlový dizajn ponúkame šperky, ktoré vyniknú a dotvoria vašu osobnosť. Ponúkame šperky rôznych kategórií, aby sme uspokojili rôznorodé vkusy a preferencie našich zákazníkov. Nech už hľadáte štýlový doplnok pre osobné potešenie alebo vhodný darček pre špeciálnu príležitosť, v ZLATO lux nájdete to, čo hľadáte.

S hrdosťou sa venujeme aj špeciálnym šperkom pre mladomanželov, vrátane zásnubných prsteňov a obrúčok. Dlhoročná skúsenosť nám umožňuje podporiť vás v rozhodujúcom okamihu vášho života, ponúkajúc vám výber z našej špeciálnej kolekcie pre tento nezabudnuteľný deň. ZLATO lux - Vaša prvá voľba pre šperky, ktoré vynikajú kvalitou a eleganciou.