Skip to content
BCBGMAXAZRIA Logo.

Location

Floor 1

Building E1

Show on map

Opening hours

Monday - Friday
10:00 - 21:00
Saturday - Sunday
10:00 - 21:00

Hlavnou víziou kolekcie BCBGMAXAZRIA pre sezónu jar/leto 2016 je aby každá žena vyzerala a cítila sa byť krásna vo všetkých okamihoch života. Jej poslaním je robiť ženu sebavedomú a inšpiratívnu.

Kolekcia je inšpirovaná bohémskym, sofistikovaným štýlom, ktorý je ako stvorený na únik z rušného veľkomesta. V celej kolekcii dominuje predovšetkým kombinácia vzorov, štruktúr a materiálov. Voľné, rozviate strihy dávajú vyniknúť zdobeniu a výšivkám ktoré sú charakteristické pre éru hippies 70. rokov. Ďalším výrazným prvkom celej kolekcie je čipka ktorá vie byť nie len romantická ale hlavne sexy. V čiernobielych kombináciách skvelo vyniká na šatách, topoch či šortkách. Z ostatných farieb prevláda predovšetkým belasá modrá, smotanová a nežná biela.

Neodmysliteľnou časťou každej kolekcie BCBGMAXAZRIA sú aj koktailové a večerné šaty ktoré kladú dôraz na ženskosť. Inak tomu nie je ani v kolekcii na tohtoročnú jar a leto. Veľké rozviate šaty s plysovaním v pastelových farbách si jednoducho zamilujete rovnako ako romantické tylové sukne na šatách. Transparentné a padavé materiály podčiarknu váš sexappeal a priliehavé, rafinované strihy zvýraznia vaše krivky. V tejto kolekcii šiat si tak každá žena príde na svoje. Z farieb dominuje sexi červená, energická cyklaménová, svieža oranžová či  púdrové odtiene v kombinácii s bielou a čiernou.

BCBGMAXAZRIA vo svojej aktuálnej kolekcii ponúka aj široký výber doplnkov. Kabelky, topánky, opasky či šperky skvelo doplnia váš celkový look modernej a sebavedomej ženy.