Skip to content

LETNÝ PRIMARK

Keď si predstavíte leto, určite vám ako prvé napadne more, slnko, pláže či skvelý drink. Najnovšia letná kolekcia značky PRIMARK inšpirovaná Marokom obsahuje všetko, čo potrebujete na naladenie sa na tieto horúce slnečné dni. My sme vám z tejto kolekcie vybrali 3 letné stylingy, vďaka ktorým sa na vás komplimenty budú hrnúť z každej strany!

PAPER-BAG NOHAVICE

Tieto nohavice so zaväzovaním v páse, rovným strihom a vysokým pásom, vreckami a pútkami na opasok zvýraznia vaše krivky ako žiadne iné. Kombinujte ich s plavkami, topíkmi, vestami, k tomu doplnky v bielej a môžete vyraziť na letnú párty.

BRODERIE KOŠEĽA

Jednoznačne must have tohto leta! Táto broderie košeľa je základom pri budovaní letného šatníka. Či už zvolíte rifľové kraťasy s topom alebo sukňu, nič nepokazíte. Slamené doplnky ako taška či veľký klobúk iba podčiarknu váš dokonalý štýl!

HÁČKOVANÉ KIMONO

Pozdvihnite svoj plážový štýl na úplne iný level s týmto háčkovaným kimonom!  K tomu celé tmavozelené plavky a vytvorili ste elegantný plážový komplet. Nezabudnite na doplnky ako okuliare a náramky a šnurovacie sandálky. 

FOTO&TEXT&STYLING: LSZ Photography

MODEL: Radka T/EXITMM

More articles

THE SPIRIT OF PEARLS

Rodinné klenotníctvo HALADA - multibrand predných svetových klenotníckych značiek, oslavuje tento rok 45 výročie.

PLUS SIZE

V novootvorenej predajni HalfPrice nájdu široký výber štýlových kúskov v plus-size veľkostiach aj kyprejšie postavy. Spoločenské šaty, saká, nohavice a...

LEPŠIE JE VIAC

Krásu každej ženy podčiarkne ten správny šperk. Môžete si vybrať jeden výrazný, alebo sa pohrať s ich kombináciou. Presne takéto mixovanie je už dlhšiu dobu...