Preskočiť na obsah

Poloha

Poschodie 1

Budova E2

Ukázať na mape

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
10:00 - 21:00
Sobota - Nedeľa
10:00 - 21:00

Presťahované o 5 metrov vedľa!

Prevádzka Manicure  Express sa zaoberá manikúrou, pedikúrou a kozmetikou. Tieto služby poskytujeme na počkanie bez objednania ako aj na objednávku telefonicky alebo osobne.

Vykonávame suchú manikúru a to express (rýchla), klasickú s lakovaním alebo bez lakovania, japonskú manikúru, pánsku manikúru a detskú.

Pedikúru poskytujeme mokrú aj suchú. Na výber máme široké spektrum pedikúr a každý klient si má čo vybrať. Ponúkame express (rýchlu), klasickú pedikúru s lakovaním alebo bez lakovania, pedikúru s P- SHINE ošetrením, pedikúru štandard s lakovaním, antimikotickú pedikúru. Okrem klasických a bežných ponúkame aj antimikotickú, ktorá zabraňuje a zbavuje sa pliesní. Taktiež poskytujeme Welness pedikúru, ktorá poskytuje dokonalé uspokojenie nôh.

Gélové nechty poskytujeme v dvoch variantoch a to O.P.I a BASE ONE.

Pri modelácii O.P.I používame prípravky značky O.P.I ktoré sú Americkej spoločnosti a už 30 rokov predstavujú svetovú špičku v nechtovej kozmetike, pretože prinášajú produkty tej najvyššej kvality a poskytuje jedinečné služby. OPI je známa úžasnými lakmi na nechty, ktoré si obľúbi každá žena, ktorá ich niekedy vyskúša. Každé tri mesiace prináša OPI v spolupráci so svetoznámymi módnymi dizajnérmi a špecialistami na trh novú farebnú kolekciu lakov, ktorá vychádza z aktuálnych trendov.

Pri modelácii BASE ONE sa používajú prípravky BASE ONE ktoré sa vyznačujú sa veľmi dobrou priľnavosťou na tipy a prírodné nechty.

V kozmetike ponúkame peeling rúk, masáž rúk a parafínový zábal rúk.