Fashion
Lifestyle

Fashion Blog

30. November 2021

Opäť je tu čas, kedy si čistíme čižmičky a zhodnocujeme, či sme počas roka patrili medzi tých dobrých a poslušných. Vyjadrite na Mikuláša svoju povahu aj outfitom.  Krásne tematické doplnky sú vám k dispozícii aj v tomto čase na predajni Krásne Vianoce a sladké odmeny zoženiete v predajni Delikateso.

 

Tally Weijl, Humanic

Každá z nás je iná. Jedna nerada vytŕča z davu, druhá zas rada púta pozornosť. Pre tie z nás, ktoré majú rady extravagantnejšie kúsky, je ideálna koža/koženka, transparentné materiály a trblietky. Keď tieto atribúty spojíte v jednom outfite, dosiahnete ľúbivý a veľmi ženský look. Skúste každý druh materiálu použiť iba na jednom kúsku. Vysoké čižmy nad koleno - semiš, krátke nohavice – koženka, top s transparentnými rukávmi a perličkami, zamatová čelenka so strieborným vláknom. A šperkom bude váš opasok so štrasom.   

 

Gerry Weber, Humanic

Romantický a elegantný outfit nikdy nesklame, ak chcete pôsobiť ako nadčasová diva. Široké nohavice sa opäť vrátili medzi trendy strihy a pristanú skôr vyšším postavám. V prípade, že ste drobná, a napriek tomu ich rada opäť zaradíte do svojho šatníka, nezabudnite na vysoké podpätky a subtílny model topánok, aby opticky nohu predĺžili. Viktoria Backham o tom vie svoje. Kľudne sa ňou inšpirujte.