Fashion
Lifestyle

Fashion Blog

23. November 2021

Športová móda už dávno nie je len o funkčnosti, ale práve aj o vyjadrení svojho ja a svojej vášne. V novom blogu predstavíme značky, ktoré vám pomocou outfitu pomôžu ukázať radosť z pohybu a súnaležitosť k vašej športovej komunite. 

 

Roxy

Skate ani korčule ešte nevešajte na letný klinec. Keď neprší a nesneží, stále môžete radostne lietať v skate parku, alebo na cyklotrasách. Roxy je kultová značka, ktorú milujú všetci milovníci športov, počnúc surfermi a snowboardistami nekončiac. Je jedno či sa kĺžete na snehu, plávate na vode, alebo je vašou vášňou cítiť vietor vo vlasoch, keď fičíte na kolieskach.

 

Alpine Pro

Chladné počasie nás od našich športových aktivít neodradí. Stačí mať funkčne vyskladané športové outfity. Vrstvenie je v tomto prípade ideálne. Funkčné termoprádlo, legíny, flisové bundičky, tie sú klasický základ. Ale prešívaná zateplená sukňa na zips je špeciálny kúsok práve pre tie z vás, ktoré majú rady bedrovú časť v teple a chcú pôsobiť aj pri športe žensky. Obojsmerný zips vám zabezpečí pohodlný pohyb takmer pri všetkých zimných aktivitách vonku.